O nás

"Když někdo uspořádá cestu,
musí s sebou přinášet lásku k lidem a zemi,
přijet alespoň bez zaujatosti.
musí poznat, co dobrého je k nalezení
místo kritizujících srovnání."

                                                    ( Theodor Fontane)

O Madeiře bylo napsáno již mnoho článků. Každý, kdo byl na Madeiře se chce podělit o své zkušenosti a snaží se o jejich publikaci.  Často jsou ale informace nepřesné a neaktuální. Proto jsme se rozhodli podat lidem, kteří chtějí navštívit tento nádherný ostrov, přehled všeho, co Madeira nabízí a čím je tento ostrov originální.

Jsme rodinná firma, která pracuje v cestovním ruchu přes 25 let. V české republice vlastníme cestovní agenturu CA Pojeď, která zastupuje české cestovní kanceláře v prodeji zájezdů. Proto rozumíme požadavkům cestovatelů a to jak individuálním, tak klientům, kteří cestují s cestovními kancelářemi.
Zájezdy na Madeiru z Prahy vám tudíž můžeme zajistit. Stačí, když nám napíšete vaše požadavky (termín, počet osob, strava, telefon a jména, případně o jakou kategorii hotelu máte zájem) na mail: info@pojed.cz

Na Madeiru jezdíme již 20 let, protože zde žije a pracuje v cestovním ruchu část naší rodiny. Madeira se stala tudíž naším druhým domovem. Poznáváme tento ostrov objektivně jak z pozice turisty, tak z pozice průvodce a delegáta.  
Naším cílem je, abychom vám poskytli informace, které potřebujete pro strávení příjemné dovolené a k poznání destinace, která přináší úžasnou, pestrou a ojedinělou přírodu, kvalitní služby, skvělou gastronomii a příjemné obyvatelstvo.

Pro skupiny cestovatelů i pro cestovní kanceláře, jejichž klienti přijíždějí na Madeiru, nabízíme kompletní servis i služby delegáta a certifikovaného průvodce.
O váš komfort se postará firma DDtrails Group .
To znamená zajištění ubytování, transfery na letiště, organizace výletů a programy pro klienty. Velkou část klientely firmy DDtrails Group tvoří Češi, Francouzi, Slovinci i Angličané.
Firma DDtrails Group : Contact: ddtrails@gmail.com

Ve Funchalu nabízíme také ubytování v Apartmanech - viz "Ubytování na Madeiře".