O nás - (About us)

"Když někdo uspořádá cestu,
musí s sebou přinášet lásku k lidem a zemi,
přijet alespoň bez zaujatosti.
musí poznat, co dobrého je k nalezení
místo kritizujících srovnání."

                                                    ( Theodor Fontane)

O Madeiře bylo napsáno již mnoho článků. Každý, kdo byl na Madeiře, se chce podělit o své zkušenosti a snaží se o jejich publikaci.  Často jsou ale informace nepřesné a neaktuální. Proto jsme se rozhodli podat lidem, kteří chtějí navštívit tento nádherný ostrov, přehled všeho, co Madeira nabízí a čím je tento ostrov originální.

Jsme rodinná firma, která pracuje v cestovním ruchu přes 25 let. V české republice vlastníme cestovní agenturu CA Pojeď, která zastupuje české cestovní kanceláře v prodeji zájezdů. Proto rozumíme požadavkům cestovatelů a to jak individuálním, tak klientům, kteří cestují s cestovními kancelářemi.
Od roku 2021 se zaměřujeme především na zájezdy na ostrov Madeira, kterou již mnoho let navštěvujeme.
Mimo Madeiru vám ale nabídneme poznání i dalších ostrovů spadajících do tzv. Makaronésie:
- Madeirské souostroví - Madeira a Porto Santo (Portugalsko)
- Azorské ostrovy (Portugalsko)
- Kanárské ostrovy- La Gomera a La Palma (Španělsko)

Nabízíme tedy zážitkové zájezdy na ostrovy s nádhernou přírodou hlavně pro turisticky zaměřené cestovatele, přesto na Madeiře nabízíme i pobytové zájezdy.

Zájezdy na Madeiru:
Z Prahy vám zajistíme pobytový nebo poznávací zájezd s kompletními službami. Stačí, když nám napíšete vaše požadavky (termín, počet osob, telefon a jména, případně o jakou stravu a kategorii hotelu máte zájem) na mail: info@pojed.cz

Na Madeiru jezdíme již více jak 25 let, protože zde žije a pracuje v cestovním ruchu část naší rodiny. Madeira se stala tudíž naším druhým domovem. Poznáváme tento ostrov objektivně jak z pozice turisty, tak z pozice průvodce a delegáta.  
Naším cílem je, abychom vám poskytli informace, které potřebujete pro strávení příjemné dovolené a k poznání destinace, která přináší úžasnou, pestrou a ojedinělou přírodu, kvalitní služby, skvělou gastronomii a příjemné obyvatelstvo.

Ve Funchalu nabízíme také ubytování v Apartmanech - viz "Ubytování na Madeiře".

Pro skupiny cestovatelů i pro cestovní kanceláře, jejichž klienti přijíždějí na Madeiru, nabízíme kompletní servis i služby delegáta a certifikovaného průvodce.
O váš komfort se postará firma DDtrails Group .
To znamená zajištění ubytování, transfery na letiště, organizace výletů a programy pro klienty. Velkou část klientely firmy DDtrails Group tvoří Češi, Francouzi, Slovinci i Angličané.
Firma DDtrails Group : Contact: ddtrails@gmail.com

_________________________________________________________

Pro zájezdy na Azory a Kanárské ostrovy nás zatím kontaktujte také na info@pojed.cz. Vaši poptávku zpracujeme a předáme našemu skvělému průvodci po těchto ostrovech, který se s vámi spojí osobně. Navštívíte ostrovy, které jsou zatím velmi málo zasažené turistickým ruchem.
Malá ochutnávka viz foto Azory: